Projektant VZT (m/ž)

###Vaše pracovní náplň bude: * podíl na zpracování projektové dokumentace pro stavební povolení a projektové dokumentace pro provádění stavby * projektování staveb především v oblasti čistých prostor: zdravotnictví, elektroprůmysl atd. * další práce na projektech – výpočty, koordinace a spolupráce s ostatními profesemi, projednávání vypracované dokumentace s příslušnými orgány, investorem a dodavatelem, autorské dozory na stavbě, apod. ###Očekáváme od Vás: * VŠ stavební – obor TZB, VŠ strojní – obor technika prostředí, možno i čerství absolventi, SŠ s praxí v oboru * dobrá znalost práce na PC (MS Office, AutoCaD) * znalost AJ, RJ, NJ výhodou * práce s plným nasazením a aktivní přístup k řešení problémů * schopnost týmové práce a komunikace * řidičský průkaz skupiny B ###Nabízíme: * zázemí stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí a mezinárodní působností, * odpovídající mzdové ohodnocení, prémie, roční odměny, mimořádné odměny, * pružnou pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí s milými kolegy, * celoživotní vzdělávání, možnost seberealizace a profesního růstu, * zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek k životnímu a pracovnímu jubileu, * bezúročné firemní zápůjčky, firemní jazykové kurzy, kulturní, společenské a sportovní firemní akce pro zaměstnance a jejich rodiny, * nástup možný ihned.

Zaujala vás tato pozice? Napište nám!

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů, které budou zpracovány v souladu s nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) o ochraně osobních údajů a zákonem 101/2000 Sb.
EP Rožnov, a.s., jakožto správce, bude zpracovávat Vámi poskytnuté údaje za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoli můžete požádat o smazání nebo opravu svých osobních údajů.

zavřít